Про компанію

Компанія "Віннер Форд Рівне" була заснована у 1997 році і є офіційним дилером Ford Motor Co в Рівненській області. У листопаді 2008 року відкрив свої двері повноцінний концептуальний офіційний дилерський центр Ford "Віннер Форд Рівне" на вулиці Київська, 101а, що об'єднує автосалон, сервіс, продаж запчастин та аксесуарів.

648 (Medium).jpg

Автосалон "Віннер Форд Рівне" - це сучасний просторий шоу-рум на 250 квадратних метрів. Центр побудований за корпоративними стандартами бренду Ford, дозволяє розмістити 5 автомобілів з модельного ряду Ford, також містить зону сервісного обслуговування, зону продажу аксесуарів Ford, зони відпочинку для клієнтів.

Наші Клієнти користуються багатьма перевагами, такими як: гарантія, кредит, офіційні запчастини, тест-драйв, можливість покупки авто за системою trade-in, преміальне обслуговування, можливість оформлення програм з страхування та кредитування.

Комфортна зона відпочинку, можливість доступу до інтернету Wi-Fi, смачна кава зроблять Ваше відвідування нашого центру комфортним!

SVT_2834-1_2 (Medium).jpg

Офіціний сервіс "Віннер Форд Рівне" - це сертифікована за всіма стандартами сервісна станція на 5-ть робочих постів з постом автомийки пропонує власникам автомобілів Ford повний спектр послуг з гарантійного та сервісного обслуговування автомобілів Ford, в тому числі послугу з відновлювального ремонту автомобіля після ДТП.

Пропускна здатність станції технічного обслуговування "Віннер Форд Рівне" становить до 30 автомобілів Ford в день. Станція оснащена сучасним технічним обладнанням.

Всі працівники підприємства, від керівників відділів до механіків СТО, постійно навчаються і підвищують свою кваліфікацію, регулярно проходять спеціалізовані тренінги, які проводить компанія Winner Imports Ukraine, Ltd. — офіційний імпортер автомобілів Ford в Україні.

SVT_2830-1 (Medium).jpg

Рецепція

SVT_2819-1 (Medium).jpg

Зона відпочинку, 2-й поверх.
Сервіс за склом.

Изображение 639 (Medium).jpg

Зона відпочинку, 1-й поверх

Автосалон "Віннер Форд Рівне" готовий запропонувати Вам кращі умови для придбання та обслуговування автомобілів Ford і приємного проведення часу:

- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- комплексний підхід до обслуговування автомобіля;
- cучасне технічне обладнання;
- кваліфікований інженерно-технічний персонал;
- дотримання стандартів якості Ford.

03.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії "Віннер Форд Рівне", Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― Ford Assistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном (0362) 64-20-66. Ми завжди раді Вам.

Open Chat